Axel Olsson, skulptur, signerad. Brons, total höjd 12 cm.
Nakenstudie. Signerad Axel Olsson. Brunpatinerad brons. Höjd 8 cm (inklusive bas 12 cm).
Obetydlig ytsmuts. Smärre skrapmärken och ytslitage. Något avnött patinering.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK