Maria Elmqvist, stel halsring, hamrat sterlingsilver.

Stämplad Maria, Stockholm 1988. Innerdiameter ca 13 cm. Bredd front ca 15 mm. Vikt ca 90 g. Medföljande etui

Bruksslitage.

1 000
91
95
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
15 jun 12:27
1 000 SEK
14 jun 20:19
400 SEK
12 jun 9:02
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?