Silja Rantanen

(Finland, Född 1955)
Silja Rantanen
(Finland, Född 1955)

Silja Rantanen, Utan Titel.

Signerad Silja Rantanen och daterad 2001. Olja på duk, 74x95 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Utropspris
3 700 - 4 200 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13