Mathias Rundquist (aktiv 1778-1820/35), ljusstakar, ett par, tenn, Karlskrona.

Kolonnformade på rund fot med pärlbård. Höjd 19 cm.

Ljusmanschetter saknas. Slitage. bucklor. Lagningar.

Utropspris
4 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13