Slagbord, 17/1800-tal.

Slagbord, 17/1800-tal.

Bord med två slag och enkelgrindar. Målat underrede. Oval form. Två lådor. Längd 134, bredd 102, höjd 75 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
4 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13