Bricka, lack, Japan, Meiji samt tre japanska trälådor.

Mått lackbricka 27x27 cm. Mått trälådor 29,5x30x7 cm. Mått 22x22x15 cm. Mått 18,5x19x12 cm.

Slitage.

Proveniens

Auktionen avslutas
6 dagar 20 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V12