Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Klaffbord, Stockholmsarbete 1700-talets slut, Sengustavianskt.

Fanerat med mahogny. Kannelerade ben. I sargen två lådor. Längd 88,5, bredd 40+2 X 21, höjd 74,5 cm.

Smärre slitage. Renoverad.

Auktionen avslutas
8 dagar 20 timmar
300
29
34
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
30 jan 21:21
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - C11