Cartier collier 18K flerfärgat guld "Trinity" kors
mått utan ögla ca 45 x 30 mm, längd kedja ca 72 cm, totalvikt 20.9 g. Signerat Cartier, numrerat 969898, kedja numrerad 914272. Etui från Cartier medföljer.
Smärre slitage.