Två collier odlade pärlor lås 18K guld med runda briljantslipade diamanter
diameter pärlor ca 7 mm, längd med lås ca 66 cm och 68.5 cm. Lösa odlade pärlor medföljer samt ett lås 18K guld med runda briljantslipade diamanter. Låsen med importstämplar.
Bruksslitage.
Auktionen avslutas
6 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor