Kedja, oxiderad silver, med hängen i silver och korall med 18k guld
2 st hängen i form av blad i silver, längd 70-80 mm, vikt 13,6 gram, hänge i korall och 18k guld, diameter 9 mm, vikt 1,4 gram, kedjans längd 80 cm, stämplad Ole L., påse medföljer
Obetydligt ytslitage.