Örhängen, ett par, "Forest", oxiderad silver med rödguldsinfattningar och briljantslipade diamanter samt extra hängen
Hängen i rulitkvartz och 18k rödguld, kan bytas ut med hängen i oxiderad silver (underdel av örhängena), 25 mm vardera, örhängen stämplade Ole L., längd 60 mm, bredd 20 mm, totalvikt 22,5 gram. Stämplad Ole L. Original etui medföljer.
Obetydligt ytslitage.