Madeleine Pyk – en samling F769
1673
237455

BORD, hardwood, Qing dynastin (1644–1911).

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Rektangulär form med "claw on ball" fotavslutningar. Längd 79, bredd 44, höjd 27,5.

Skador, lagningar.

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.