26
590051
VAS, Orrefors limited edition, design Karl Lagerfeld 2011

Glas. Signerad och numrerad 238/500. Höjd 27 cm, diameter 13,5 cm.

Utropspris:

4 000 - 5 000 SEK

Klubbat pris:
14 000 SEK
Övrigt

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden