26
590051

VAS, Orrefors limited edition, design Karl Lagerfeld 2011

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
355 - 444 EUR
374 - 468 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Glas. Signerad och numrerad 238/500. Höjd 27 cm, diameter 13,5 cm.

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden