26
1070231
BORD, 1800-tal.

Fanerat med jakaranda. Rektangulär skiva. I sargen låda. Längd 75, bredd 45, höjd 71,5 cm. Nyckel finns.

Utropspris:

3 000 - 4 000 SEK

290 - 387 EUR

Klubbat pris:
3 200 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37