26
1070231

BORD, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
3 200 SEK
BORD, 1800-tal.

Fanerat med jakaranda. Rektangulär skiva. I sargen låda. Längd 75, bredd 45, höjd 71,5 cm. Nyckel finns.

Proveniens

Rolf Schmitz Collection.