1070231

26. BORD, 1800-tal.

Fanerat med jakaranda. Rektangulär skiva. I sargen låda. Längd 75, bredd 45, höjd 71,5 cm. Nyckel finns.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK / 290 - 387 EUR
Klubbat pris
3 200 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.