1070239

27. SPELBORD, England, 1800-talets början, Regency.

Fanerat med mahogny, rot och ljus linjeornering. Rundade hörn. Längd 90,5, bredd 43, höjd 69 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK / 290 - 387 EUR
Klubbat pris
2 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.