31
1070223
KLAFFBORD, Sverige, 1800-tal.

Furu. Svarvade ben. Diam 102, höjd 76 cm.

Utropspris:

1 000 - 1 500 SEK

97 - 145 EUR

Klubbat pris:
2 000 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37