1070223

31. KLAFFBORD, Sverige, 1800-tal.

Furu. Svarvade ben. Diam 102, höjd 76 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK/97 - 145 EUR
Klubbat pris
2 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Henrik Åberg

Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk och silver

+46 (0)8 614 08 37
henrik.aberg@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto