31
1070223

KLAFFBORD, Sverige, 1800-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
KLAFFBORD, Sverige, 1800-tal.

Furu. Svarvade ben. Diam 102, höjd 76 cm.

Proveniens

Rolf Schmitz Collection.