1070223

31. KLAFFBORD, Sverige, 1800-tal.

Furu. Svarvade ben. Diam 102, höjd 76 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK / 97 - 145 EUR
Klubbat pris
2 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Henrik Åberg

Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk

+46 (0)8 614 08 37
henrik.aberg@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto