1070223

31. KLAFFBORD, Sverige, 1800-tal.

Furu. Svarvade ben. Diam 102, höjd 76 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK / 97 - 145 EUR
Klubbat pris
2 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.