42
1070235

KARMSTOLAR, ett par, Frankrike, 1700-talets slut, Louis XVI.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Bonad bok. Stoppad rygg och sits. Snidade blommor och blad.

Maskstungna. Lagningar. Kompletterade.

Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

170. Lennart Olson, ”Rött ljus", 1970.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK