62
1070162

LJUSKRONA, för sex ljus, svensk barock, 1700-talets mitt.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 440 - 5 320 EUR
4 630 - 5 560 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Lagning. Prismor saknas ställvis.

Proveniens

Rolf Schmitz Collection.