1070162

62. LJUSKRONA, för sex ljus, svensk barock, 1700-talets mitt.

Lagning. Prismor saknas ställvis.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK/4 840 - 5 808 EUR
Klubbat pris
80 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Henrik Åberg

Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk och silver

+46 (0)8 614 08 37
henrik.aberg@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto