62
1070162
LJUSKRONA, för sex ljus, svensk barock, 1700-talets mitt.

Lagning. Prismor saknas ställvis.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

4 840 - 5 808 EUR

Klubbat pris:
80 000 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37