63
1070163

LJUSKRONA, för sex ljus, svensk barock, 1700-talets mitt.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
65 000 SEK

Skadat klot. Prismor saknas ställvis.

Proveniens

Rolf Schmitz Collection.