73
1070161
LYKTA, för två ljus, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Mässing. Dekor med rosetter. Höjd 54 cm.

Borrad.

Utropspris:

3 000 - 4 000 SEK

290 - 387 EUR

Klubbat pris:
6 500 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29