1070161

73. LYKTA, för två ljus, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Mässing. Dekor med rosetter. Höjd 54 cm.

Borrad.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK/290 - 387 EUR
Klubbat pris
6 500 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto