1070160

74. LYKTA, för ett ljus, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Bemålad plåt. Vriden dekor. Höjd 67 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK / 145 - 194 EUR
Klubbat pris
4 500 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto