74
1070160
LYKTA, för ett ljus, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Bemålad plåt. Vriden dekor. Höjd 67 cm.

Utropspris:

1 500 - 2 000 SEK

145 - 194 EUR

Klubbat pris:
4 500 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29