76
1070152
APPLIQUER, ett par, för två ljus, Frankrike, 1700-talets andra hälft, Louis XVI.

Förgylld mässing. Dekor med urna och festonger. Höjd 32 cm.

Utropspris:

20 000 - 30 000 SEK

1 936 - 2 904 EUR

Klubbat pris:
26 000 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29