1070152

76. APPLIQUER, ett par, för två ljus, Frankrike, 1700-talets andra hälft, Louis XVI.

Förgylld mässing. Dekor med urna och festonger. Höjd 32 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK/1 936 - 2 904 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto