1070152

76. APPLIQUER, ett par, för två ljus, Frankrike, 1700-talets andra hälft, Louis XVI.

Förgylld mässing. Dekor med urna och festonger. Höjd 32 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK / 1 936 - 2 904 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto