79
1182956

PER SUNDSTEDT, golvlampor, 2 st., "Bill", Zero interiör, omkring år 2000.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme av lackerad metall, ställbar skärm av grönt glas, etikettmärkt ZERO, höjd ca 130 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
110 000

ditt bud
Fair warning
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
Aktuellt bud:
110 000 SEK