Made in Sweden H064

112 föremål
28. Signe Persson-Melin, ölglas, 14 st, "Ruben", Boda.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
80. Ordförandeklubba.
80. Ordförandeklubba.
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
78. Mjölkstäva (Nápphi), signerad HEL.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
128. Vicke Lindstrand, vas, Kosta, 1950-60-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
74. sockerskål.
74. sockerskål.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
24. Carl Malmsten, golvlampa, "Staken", 1900-talets mitt.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK