103
70201

Alfred Ekstam

(Sverige, 1878-1935)
Utropspris
4 000 SEK
355 EUR
370 USD
Klubbat pris
Alfred Ekstam
(Sverige, 1878-1935)

Damporträtt

Olja på papp-pannå 40,5 x 37 cm. Föreställande Fru Lisa Axelsson.

Proveniens

Tandläkare Arvid Axelsson, Arvika.