104
70203

Alfred Ekstam

(Sverige, 1878-1935)
Utropspris
4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Klubbat pris
3 200 SEK
Alfred Ekstam
(Sverige, 1878-1935)

Blomsterstilleben

Signerad Alfred Ekstam. pannå 29 x 33 cm.

Proveniens

Tandläkare Arvid Axelsson, Arvika.