176
70337

BYRÅ.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
6 200 SEK
BYRÅ.

Rokoko, 1700-talets andra hälft. Vitmålad. Beslag av förgylld mässing. Raka sidor, svängd front och ben. Tre lådor. Bredd 113, djup 69, höjd 75 cm.

Sidorna med torksprickor.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

546. Björn Weckström, armband, 18K guld, "Lapplands stenar", Lapponia, Finland.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
23 100

ditt bud
Aktuellt bud:
23 100 SEK