181
70347

BYRÅ.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
23 000 SEK
BYRÅ.

Rokoko, 1700-talets andra hälft. Fanerad med alm och valnöt. Beslag av mässing. Svängd form. Tre lådor. Bredd 74, djup 47, höjd 81 cm.

Lösa lås medföljer, skador.