181
70347

BYRÅ.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 580 - 1 760 EUR
1 680 - 1 870 USD
Klubbat pris
23 000 SEK
BYRÅ.

Rokoko, 1700-talets andra hälft. Fanerad med alm och valnöt. Beslag av mässing. Svängd form. Tre lådor. Bredd 74, djup 47, höjd 81 cm.

Lösa lås medföljer, skador.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

209. Alf Munthe, takplafond, Swedish Grace, utförd av H. Person, Sverige 1920-tal.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK