355
70667

BORDSARMATUR.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
BORDSARMATUR.

Muller Freres, Luneville. Frankrike, jugend. Kupa och fot av matterat melerat glas i orange och lila. Montering i smidesjärn. Höjd 31 cm.

Smärre slitage och nagg.