355
70667

BORDSARMATUR.

3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Hammer price
5 000 SEK
BORDSARMATUR.

Muller Freres, Luneville. Frankrike, jugend. Kupa och fot av matterat melerat glas i orange och lila. Montering i smidesjärn. Höjd 31 cm.

Smärre slitage och nagg.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

134. Nils Fougstedt, a "Pipvasen" model "A1208", pewter vase, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930.
25 000 - 30 000 SEK
Bid History
34 000

Your Bid
32 000

Your Bid
30 000

Your Bid
28 000

Your Bid
26 000

Your Bid
24 000

Your Bid
22 000

Your Bid
20 000

Your Bid
19 000

Your Bid
Current bid:
34 000 SEK