493
70921

John William Edy

(England, 1760-1820)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
John William Edy
(England, 1760-1820)

Sjöslag, ett par.

Akvatintetsningar med kolorering, ca 1800. ca 47,5 x 70 cm.

Ej examinerade ur ramar. Missfärgningar, fuktskador, fläckar, revor och defekter.

Gamla mahognyramar.