551
71033

BYRÅ.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
BYRÅ.

Sengustaviansk. Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Rak form. Lambrequin. Fyra lådor, den översta med toiletteinredning. Bredd 100, djup 59, höjd 81 cm.

Torksprickor, fanerlagningar, smärre skador.