Sengustaviansk. Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Rak form. Lambrequin. Fyra lådor, den översta med toiletteinredning. Bredd 100, djup 59, höjd 81 cm.
Torksprickor, fanerlagningar, smärre skador.
×
Logga in
Kunde inte logga in