609
71149

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Renässanspojke med flöjt

Uppfodrad duk 62 x 48 cm.

Proveniens

Urmakaren Ingvar Månsson, malmö