609
71149

Okänd konstnär 1800-tal

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1800-tal

Renässanspojke med flöjt

Uppfodrad duk 62 x 48 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Urmakaren Ingvar Månsson, malmö