661
71245

TERRIN M LOCK,

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
4 200 SEK
TERRIN M LOCK,

flintgods. Trol Rörstrand sent 1700-tal. Oval med dekor i relief av meander och rosettupphängda girlander. Locket med krönande blomknopp i rosett. Längd 26, höjd 19 cm.

Kantnagg.