662
71247

SALTKAR,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
2 400 SEK
SALTKAR,

ett par, silver, 1700-tal. Oktogonal profilerad fot på sfärisk cuppa. Höjd 5, diam 5 cm.

Lagning, skada, en insida anlupen.