662
71247

SALTKAR,

3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Hammer price
2 400 SEK
SALTKAR,

ett par, silver, 1700-tal. Oktogonal profilerad fot på sfärisk cuppa. Höjd 5, diam 5 cm.

Lagning, skada, en insida anlupen.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

104. Birger Kaipiainen, a stoneware wall plaque, Arabia, Finland 1946.
35 000 - 40 000 SEK
Bid History
42 000

Your Bid
40 000

Your Bid
38 000

Your Bid
36 000

Your Bid
34 000

Your Bid
Current bid:
42 000 SEK