662
71247

SALTKAR,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
2 400 SEK
SALTKAR,

ett par, silver, 1700-tal. Oktogonal profilerad fot på sfärisk cuppa. Höjd 5, diam 5 cm.

Lagning, skada, en insida anlupen.