854
71621

KELIM.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
KELIM.

Old Turkisk. Ljusrödmelerad botten med polykroma medaljonger och små blommor. Benvit huvudbård med ranka. 339x142 cm.

Ställvis slitage, fläckar, skador, lagningar.

Partly worn, stains, damages, repairs.