854
71621

KELIM.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 176 EUR
140 - 187 USD
Klubbat pris
KELIM.

Old Turkisk. Ljusrödmelerad botten med polykroma medaljonger och små blommor. Benvit huvudbård med ranka. 339x142 cm.

Ställvis slitage, fläckar, skador, lagningar.

Partly worn, stains, damages, repairs.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

39. Wilhelm Kåge, drakmamma, stengods, Gustavsberg 1939.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
12 500

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK