1445
107651

JNF MERCEDES M-300 samt BANDAI CHRYSLER VALIANT,

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Tyskland/Japan, 1950-60-tal. Grå resp rödlackerad. Friktionsdrift. Längd 23,5 resp 21 cm.

Smärre lackskador. Vindruta spräckt.