274
81707

SKÄRM. 1800-talets andra hälft.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
4 400 SEK

Bemålad med landskap och figurer. Längd 184, höjd 175 cm.

Skador.