329
83999

BORDSPENDYL. Empirestil.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
484 - 581 EUR
554 - 665 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
BORDSPENDYL. Empirestil.

Förgylld brons och marmor. Läsande kvinna. Längd 27,5, höjd 32 cm. Pendel medföljer.

Sockeln med ställvis skador och lagningar.