374
77049
Gösta Adrian-Nilsson
(1884-1965)

Helgonbild

Signerad G.A-N och utförd 1927. Blyerts 5 x 10,5 cm.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

574 - 766 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Egon östlund.

Kontakta specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97