640
93747

SMÖRSTAKE, allmoge, Hälsingland, 1800-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
1 100 SEK

Bemålad i rött, blått och vitt. Höjd 26 cm.

Skador.