851
89815

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
8 000 - 12 000 SEK
764 - 1 150 EUR
868 - 1 300 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Bergslandskap

Duk 16,5 x 23,5 cm.

Lagning, retuscher.